ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

ВСТУП

 

Конфіденційність користувачів вебсайту http://krb.net.ua/ (далі «Вебсайт») є для нас важливою.

 

Дана Політика конфіденційності (далі «Політика») описує те, яку інформацію Компанія збирає про Користувачів через Вебсайт, мету збору такої інформації. Ваша інформація буде використовуватися виключно таким чином, як визначено в цій Політиці.

 

ЗАГАЛЬНОДОСТУПНІ РОЗДІЛИ ВЕБСАЙТУ

Якщо Користувач відвідуєте загальнодоступні розділи Вебсайту, то Компанія не збирає про нього ніякої особистої інформації.

 

ЗБІР І ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

 

Для надання послуг описаних в Умовах користування Сервісу Компанія може збирати наступну інформацію про Користувачів:

  • Адреса електронної пошти;

Зазначена вище інформація збирається і обробляється Компанією для наступних цілей:  

  • надання послуг згідно з Умовами користування Сервісом;
  • виявлення та запобігання шахрайству;
  • розсилки електронних листів.

Компанія також може збирати довідкову інформацію від третіх осіб для перевірки особистості користувачів; попередження, виявлення та запобігання шахрайству та незаконної діяльності.

Компанія зберігає персональні дані стільки, скільки потрібно для розумно необхідних комерційних цілей або скільки потрібно для виконання юридичних зобов'язань.

ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

Компанія може час від часу надсилати Користувачам рекламні електронні листи на адресу електронної пошти про пропоновані послуги або оголошення, які стосуються Сервісу. Відмовитися від такої розсилки Користувач може, натиснувши на відповідне посилання в електронному листі.

При створенні Заявки на сайті Компанії Користувач підтверджує, що відповідає всім вимогам, зазначеним в цих Умовах. Користувач гарантує, що він:

  • буде вказувати в заявці правдиву, точну, актуальну інформацію про себе;

Компанія зобов'язується не розкривати і не передавати третім особам зібрані в рамках надання Сервісу персональні дані та іншу особисту інформацію, окрім випадків, коли такі дії будуть обов'язковими згідно чинному законодавству або коли компанія буде обґрунтовано вважати, що ці дії є необхідними для дотримання чинного законодавства.

Якщо Користувач надає інформацію, яка є неправдивою, неточною, неактуальною або неповної, або Компанія має розумні підстави підозрювати, що така інформація є неправдивою, неточною, неактуальною або неповною, Компанія має право припинити надання послуг Сервісу.

Користувач несе відповідальність за всі дії, вчинені з допомогою Сервісу.

ЗГОДА

Користуючись Сервісом, Користувач дає дозвіл (згоду) Компанії на збір, обробку, використання його персональних даних.

ЗМІНИ ДО ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Час від часу, Компанія може змінювати або оновлювати справжню Політику конфіденційності, тому, будь ласка, періодично переглядайте її.

Будь-які зміни або доповнення до цих Умов дійсні виключно після розміщення нової редакції Умов на веб-сайті. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її розміщення на веб-сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Умов.

   

Дата останньої редакції: 12.10.2016 р.